VIVA  light – ekskluzywne wystawy światła

Unikatowa inicjatywa wystawiennicza aktywizująca środowisko związane z innowacyjnym przemysłem oświetleniowym, którym zależy na szeroko pojętym rozwoju designu oświetleniowego. Założeniem projektu jest stworzenie aktywnego forum współpracy, którego celem jest promocja produktów i technologii w spójnej formule wystawienniczej. Motywem przewodnim i głównym czynnikiem spajającym wystawy jest światło, które jest nierozerwalnie związane z odbiorem przestrzeni, kształtów, kolorów, faktur i materiałów.

Podczas wystaw są prezentowane innowacyjne lampy, obiekty i instalacje świetlne działających lub chcących się promować na polskim rynku firm, które w dziedzinie znakomitego wzorniczo oświetlenia oraz innowacyjnych technik świetlnych mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami. Zapraszamy marki, które wyróżniają się dobrym designem, a swoimi nowatorskimi wdrożeniami zapewniają sobie przewagę konkurencyjną. Promujemy obiekty młodych obiecujących projektantów oraz grupy projektowe, które zwracają uwagę świeżością podejścia do projektowania.

Wystawy VIVA light stają się wydarzeniem, które trzeba zobaczyć. Szczególną wagę przywiązujemy do dobrej aranżacji i odpowiedniej prezentacji produktów. Na ekspozycjach pełnych niuansów wykończeniowych prezentujemy lampy wykonane z awangardowych materiałów lub do produkcji których zastosowano najnowszą technologię. W specjalnie zaprojektowanych przestrzeniach oprawy pokazują spektrum swoich możliwości. Demonstrujemy, jak światem można kreować przestrzeń w zależności od naszych życzeń lub potrzeb; jak ono wpływa na atmosferę wnętrz, a w związku z tym na nasze odczucia i nastroje.

Wystawy kierowane są głównie do architektów, projektantów wnętrz i inwestorów. Są punktem spotkań, konsultacji, wymiany i upowszechniania wiedzy mającej na celu budowanie świadomości związanej z jakością, specyfiką i możliwościami zastosowań nowych produktów oraz techniki świetlnej. Naszym zamierzeniem jest, by ekspozycje VIVA light stały się znaczącym i jasnym punktem na mapie wystawienniczej. Poprzez tego typu aktywne działania promocyjne stajemy się ośrodkiem eksperckim w dziedzinie innowacyjnego oświetlenia w Polsce